بیوگرافی شاهین صمدپور+عکس‌های خانوادگی

شاهین صمدپور

شاهین صمدپور مجری و خبرنگار متولد 27بهمن 1360 است که در تهران سکونت دارد و با خانواده‌اش زندگی می‌کند. شاهین صمدپور مجری، مستندساز، تهیه کننده و خبرنگار سابق صداو سیما بوده است و عمده معروفیت وی به دلیل مستند شوک بوده است. شاهین صمدپور در رشته تکنولوژی آموزشی تحصیل کرده است. عمده فعالیت شاهین صمدپور در حال حاضر در اینستاگرام است. در سایت شرط بندی بت فارسی به بررسی این سلبریتی خواهیم پرداخت.

فعالیت‌های شاهین صمدپور


شاهین صمدپور با برنامه جنجالی شوک به شهرت رسید و این برنامه طرفداران زیادی داشت و در آن زمان عده زیادی از فارسی زبانان و ایرانیان بیننده این برنامه بودند و تا زمان پخش شوک، میخکوب تلویزیون بودند.  از دیگر برنامه‌های شاهین صمدپور، در سال 1393 و برنامه آقای خاص بود و این برنامه یک برنامه با چالش جوانان و مشکلات جوانان بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت و به چهره محبوب تلویزیون تبدیل شد.

تا اینکه این مجری و تهیه کننده به دلایلی از صدا و سیما کنار گذاشته شد. در چندین سال فعالیت مجازی و در اینستاگرام، شاهین صمدپور بیش از سیصد گزارش از شهر و روستاهای مختلف کشور تهیه کرد و در فضای مجازی و بخصوص اینستاگرام منتشر کرد. عمده فعالیت شاهین صمدپور در هنگام زلزله کرمانشاه و سیل سال 98 بود. بسیاری از فعالیت‌های وی در زمینه کودکان گمشده و کودک آزاری‌ها بود که در فضای مجازی بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

شاهین صمدپور در حال حاضر در پیج اینستاگرام خود فعالیت دارد و درباره مشکلات و معضلات و آسیبهای اجتماعی درباره جوانان و خبر جنجالی درباره کودک ربایی و تجاوز دیگر خبرهای جامعه گزارش تهیه کرده و بصورت اینترنتی پخش می‌کند. پیگیری‌ها و رسیدگی‌های وی تاکنون تاثیرات بسیار زیادی داشته است و برای وی بسیار تاثیر مثبتی داشته در نگاه جامعه و مردم ایران به وی. در صفحه اینستاگرام شاهین صمدپور و کامنت‌های پیج وی نیز طرفداران زیادی حضور دارند و از وی تعریف و تمجید میکنند.

اینستاگرام شاهین صمد پور

همسر شاهین صمدپور کیست؟


شاهین صمدپور در سال 1400 به گفته امین فردین نامزد کرد. امین فردین این خبر را افشاگری کرد. سپس شاهین صمدپور حرف امین فردین را تایید کرد و در مرداد 1401 با یک استوری در حال موتورسواری خبر نامزدی خود را در اینستاگرامش انتشار داد. شاهین صمدپور با خانم الناز نادری نامزد کرد و پس از انتشار توسط امین فردین خود استوری در اینستاگرام منتشر کرد و اطلاع داد.

خانواده شاهین صمدپور


شاهین صمدپور تک فرزند خانواده بوده و در سن 5 سالگی پدر و مادر وی از یکدیگر بعلت اعتیاد پدر از یکدیگر جدا شدند. پدر شاهین صمدرپور اعتیاد داشته و ممکن است همین موضوع علت توجه شاهین صمدپور به اعتیاد و موضوعات مشابه باشد. تا مدت‌ها بعد از جدایی پدر و مادر، شاهین صمدپور به پدر سپرده شده بوده و بعد از شدت گرفتن اعتیاد پدر به مادرش پناه می‌برد. پدر شاهین صمدپور صاحب شرکت تعمیرگاهی و مادر وی کارمند اتاق بازرگانی بوده است.

ممنوع الکاری شاهین صمدپور


شاهین صمدپور چندسالیست که با وجود برنامه‌های جذابی که برای صدا و سیما طراحی کرده بود، ممنوع الکار و ممنوع الفعالیت شد. اما این ممنوع الکاری نتوانست جلوی شاهین صمدپور را بگیرد. وی در مصاحبه‌ای گفته بوده اونا از من خوشوون نمی‌یاد و منم از اونا و ترجیح می‌دم  فردی و شخصی در فضای مجازی کارکنم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *