ملیکا تهامی کیست؟ + لیست دوست پسرهای ملیکا تهامی

ملیکا تهامی

ملیکا تهامی یکی از معروف‌ترین شاخ‌های مجازی است که به واسطه اینستاگرام به شهرت رسید. ملیکا تهامی در طول زندگی خود با پسرهای زیادی ارتباط داشته که بعضی از آن‌ها معروفیت خاصی چه در اینستاگرام چه در دنیای موسیقی داشته‌اند. در این مقاله از سایت شرط بندی به بررسی زندگی ملیکا تهامی و لیست دوست پسرهای وی خواهیم پرداخت.

ملیکا تهامی کیست؟

ملیکا تهامی یکی از فعالان اینستاگرام و فعال در حوزه مدلینگ و فشن است که زندگی وی حواشی زیادی به دنبال داشته و دارد. البته باید توجه داشته باشید که یکی از منبع درآمدهای شاخ‌های اینستاگرام از همین حوزه است و به همین دلیل است که زندگی آن‌ها با حواشی زیادی همراه است. ملیکا تهامی متولد 6 دی سال 1375 است و در واقع الان 26 سال سن دارد و در تهران متولد شده است.

تحصیلات وی در رشته طراحی لباس است و وی در واقع مدرک کارشناسی طراحی لباس دارد. ملیکا تهامی در دبیرستان رشته گرافیک خوانده و از همان زمان به عکاسی علاقمند شد. در حال حاضر عکاسی را هم در کنار فعالیت‌هایش ادامه می‌دهد. وی دستی هم در نویسندگی دارد و در سن 21 سالگیی یک رمان به نام الف تا الف منتشر کرده است. در حال حاضر نیز نوشته‌هایش را بصورت دل نوشته منتشر می‌کند.

ملیکا چگونه به چیزی که الان هست تبدیل شد؟

ملیکا تهامی در چند مرحله تبدیل به چیزی شد که الان و در حال حاضر می‌بینید. در حال حاضر ممکن است بیشتر اشخاص او را با ماجراهای عشقی و دوست پسرهایش به یاد بیاورند اما ماجرا به قبل‌تر از این‌ها برمی‌گردد. ملیکا در ابتدا یک بلاگر ساده و معمولی بود و فالور چندانی نداشت اما روزمرگی‌هایش را به اشتراک می‌گذاشت

melika tahami

. پس از عمل بینی بدلیل چهره‌ی خاصی که پیدا کرد به یکباره معروف شد و الناز گلرخ، بیوتی بلاگر معروف از وی بعنوان مدل آرایشی استفاده کرد و باعث معروفیت یک شبه وی شد. ملیکا تهامی اکنون نویسنده، عکاس، بلاگر و طراح لباس است و البته در میان کارهایش مدیریت کافه خودش را هم دارد. پس از مدل شدن توسط الناز گلرخ، به یکباره معروف شد و نامش بر سر زبان‌ها افتاد و فعالیتش را به عنوان مدل آرایشی شروع کرد.

ملیکا تهامی بیشتر به دلیل روابط عشقی‌ای که داشت معروف شد و طرفدارانش علاقه داشتند تا از زندگی شخصی وی بیشتر خبر داشته باشند و همین باعث معروفیت و محبوبیت بیشتر وی شد. ملیکا تهامی طرفدار تیم پرسپولیس و رنگ آبی و طوسی است و بیشتر لباس‌هایی که می‌پوشد هم ترکیبی از این دو رنگ است.

ملیکا تهامی به تتو علاقه‌ی زیادی دارد و به گفته خودش اگر شرایطش را داشت تتوهای بیشتری می‌زد. وی در حال حاضر رویی یکی از دست‌هایش یک شعر تتو کرده:

تو همانی که دلم لک زده لبخندش را/ آنکه هرگز نتوان یافت همانندش را/ منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر/ لای موهای تو گم کرد خداوندش را/مادرم بعد تو هی حال مرا می‌پرسد/ مادرم تاب ندارد غم فرزندش را.

ملیکا تهامی و علی یاسینی

رابطه ملیکا تهامی و علی یاسینی در فضای مجازی بسیار مسئله ساز و معروف شد و تا مدت‌ها همه راجع به آن دو صحبت می‌کردند. البته این رابطه توسط امین فردین افشاگری شد و مشخص نیست که این گفته‌ها صحت دارد یا خیر. ملیکا تهامی مدتها با آهنگ‌های علی یاسینی دابسمش پر می‌کرد و علاقه‌ی زیادی به این خواننده نشان می‌داد. با رفتن ملیکا تهامی به کنسرت علی یاسینی این شایعه قوت گرفت.

melika tahami

امین فردین در یکی از برنامه‌ها و افشاگری‌هایش عنوان کرد که ملیکا تهامی و علی یاسینی با یکدیگر رابطه داشته‌اند و حال این رابطه نیز یک بچه است که نامش با حرف ن آغاز می‌شود. وی عنوان کرد که علی یاسینی و خانواده‌اش به هیچ عنوان این بچه را گردن نگرفته‌اند و مسئولیت این بچه را نپذیرفته‌اند و اکنون این بچه با ملیکا تهامی زندگی می‌کند و خرج و مخارج آن نیز بر عهده ملیکا تهامی است.

رابطه ملیکا با امیرحسین نامدار

امیرحسین نامدار از مدلینگ‌ها و شاخ‌های مجازیست که کمتر از ملیکا تهامی شهرت دارد اما نسبت به مدلینگ‌های دیگر نسبتا معروف است. ملیکا تهامی و امیرحسین نامدار چندین سال پیش با یکدیگر رابطه داشته‌اند و ازدواج کرده‌اند. اما بعد از مدتی جدا شده‌اند و این جدایی مشکلات زیادی را برای هردو آنها بوجود آورده است.

melika tahami

دلیل طلاق آن‌ها نیز رابطه داشتن همزمان ملیکا تهامی با امیرحسین نامدار و علی یاسینی بوده است. امیرحسین نامدار تا مدتها بعد از این خیانتی که در حق او شده حال روحی بدی داشته و طول کشیده تا به روال عادی زندگی برگردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *